Trampolínky neboli jumping patří mezi dynamická cvičení, kdy se jedná o různé poskoky v rytmu moderní hudby na patentované trampolínce s nosností 120 kg. Toto komplexní cvičení, které posiluje cele tělo a zvyšuje fyzickou kondici, je určeno všem věkovým kategoriím, ženám, mužům i dětem. Lekce jumpingu zahrnuje kombinaci rychlých i pomalých poskoků, dynamickým sprintů, balancováni, silových prvků a samozřejmě strečink. Během 60 min zapojíte hluboké svalstvo, břišní svalstvo, svaly pánevního dna a zejména svaly dolních končetin. Jde o volně zvolené typy poskoku jdoucí za sebou, takže nemusíte na nic myslet a jen si naplno užít lekci a vyplavení endorfinů.

Kdy cvičíme? 
A Úterý 17:30-18:30
B Úterý 18:30-19:30

(hodiny jsou nezávislé na sobě, přihlašujete se pouze na jednu hodinu)
Kde cvičíme? Sokolovna Velký Osek (Nádražní 81) – gymnastický sál
Co s sebou? pohodlné oblečení a sportovní obuv, pití
Příspěvek za pololetí: 1600,- Kč / pololetí (takto máte 100% rezervované místo každý týden), případně jednotlivě 120,- Kč /hod (bez rezervace místa, tedy může se stát, že přijdete a bude plno)

Platby oddílového příspěvku lze provádět na účet 2101677001 / 2010 (FIO banka), do poznámky uveďte své jméno a název oddílu. Více informací najdete na stránce Platby oddílů.

Vedoucí oddílu: Lucka Míková