V současné době můžeme nabídnout pronájem klubovny ve sklípku sokolovny, pronájem hlavního sálu, přísálí a venkovních prostor dvora/zahrady. Veškeré finance míří na opravy sokolovny a sokolské akce.

Termín si můžete ověřit v našem online kalendáři vpravo na stránce ——–>

Pronájmy klubu a zahrady můžete řešit se Zdendou Hübstem na tel. +420728997615, pro pronájmy haly a celých prostor se obracejte na Davida Kratochvíla tel. 775119044 nebo zašlete poptávku na email starosta@sokolvelkyosek.cz

KLUB CVOG – sklípek sokolovny

Odpoledne dostaneš – druhý den po obídku předáš

Nově rekonstruované prostory sklípku jsou vhodné pro max. 40 osob. Je zde vytvořeno posezení (stoly, židle, gauče, posezení u baru), bar se základním vybavením (varná konvice, výčepní zařízení se 4 pípami, dřez s tekoucí vodou, lednice), šipky. V malé kuchyňce k dispozici také profi friťák. Je možné také vytápění prostor pomocí krbových kamen.

Ke klubu lze pronajmout také venkovní prostory pro grilování či opékání na ohni. Včetně zapůjčení venkovního posezení (pivní sety) za příplatek 1000 Kč/den.

Cena pronájmu sklípku je 3000 Kč/den. Pronájem vč. venkovních prostor s posezením +1000 Kč.
Prostory je nutné předat uklizené v původním stavu, za škody zodpovídá nájemce.

Osoba zodpovědná za chod Sokolského klubu je Zdeněk Hübst tel.: +420728997615 – Zdenda Hübst – pronájmy klubu

SOKOLOVNA KINDER PÁRTY – hala s přísálím

Ráno dostaneš – večer předáš

Ideální pro velké dětské oslavy pro max. 100 osob. Přísálí se stoly a židlemi, zapůjčení jednopípy na limonádu, chladnička. K dispozici také molitanové překážky, míče a skákací hrad.

Cena pronájmu haly s přísálím na dětskou párty je 5000 Kč/den.

SVATBY / KŘTINY / VÍKENDOVÉ AKCE – sokolovna all in

V pátek večer dostaneš – v neděli předáš

Nabízíme také pronájem všech prostor najednou pro max. 199,5 osob. Vybavení dle dohody (bez skákacího hradu).

Cena pronájmu ALL IN je 19000 Kč/víkend.

SPORTOVNÍ NADŠENCI – hala s přísálím

Krátký pronájem „na hodinku“ pro všechny, kdo si chtějí zasportovat a nemají kde – pronajměte si sokolovnu na fotbálek, floorbálek, basketbálek či cokoliv sportovního, slušného 🙂 .

Cena pronájmu je 400 Kč/hodina.

Dětská oslava v sokolovně
Hala s přísálím