Velký dar od Velkého Oseka

Na rekonstrukci sokolovny jsme dostali další finanční injekci od obce. Vzhledem k tomu, že z původního vyprášení pavouků je zase celková rekonstrukce jako tomu bylo u sokolského klubu, byly další finance opravdu potřeba.
Díky našemu dobrému starostovi P. Drahovzali a všem radním, kteří nám nejen dali důvěru, ale dokonce navýšili původní žádanou částku, můžeme rekonstrukci udělat ve větším měřítku, než bylo v plánu.

Samozřejmě většina peněz půjde čistě do materiálu, jelikož máme spoustu šikovných úderníků. Ten umí to a ten zas to. Druhý velký dík patří všem 40ti dobrovolníkům, kteří se střídají na dokončení naší velké rekonstrukce:) V poslední době jsou už brigády takřka každý den.
Bez rukou, které pracují za děkuji a prosím, by nám nestačila částka ani 10x taková.
Díky i menším sponzorům, za jejich dary, každá koruna, materiální pomoc a pracovitá ruka se nám v této části rekonstrukce hodí.
Pokud se chcete přidat v dělání dobré věci, nově rozepisujeme brigády do kalendáře:)

Díky všem, co se podílíte na rekonstrukci velkoosecké sokolovny. Každý z Vás, i ten, co tu byl pomoci jednou, je důležitý!