Velkoosecká debordelizace 2.5.2021

Vytáčí vás bordel na některých místech ve Velkém Oseku? Zatočme s ním společně v neděli 2.5.2021 🙂
Na zahradě sokolovny si můžete mezi 7:00 a 9:00 vyzvednout pytle na odpad, rukavice a roušku a můžete se vydat na očistu. Nahlaste prosím místo, kde budete uklízet a plné pytle nechte u silnice (můžete vybrat i ze seznamu míst, který společně vytvoříme). V 16:00 budeme svážet pytle do kontejneru na sokolské zahradě. Odvoz kontejneru zajistí obec. Každý úklidník dostane na výběr – vodu a sušenku nebo pivsona, ať jde ta práce líp od ruky!:)
Pojďme udělat něco pro sebe a své sousedy, je to přece náš domov.

Můžete se přidat k události na Facebooku, abyste na debordelizaci náhodou nezapomněli :). Vytvořili jsme také facebookovou skupinu, kde můžete přidat Vaše tipy na místa, která je potřeba uklidit.

POZOR! DODRŽUJEME COVID OPATŘENÍ.
Naše doporučení (ne však nařízení, ty dělá vláda):
1. skupinky které bydlí v jedné domácnosti v pořádku, jinak po dvou s 2 m rozestupem
2. při přebírání ochranných pomůcek a proviantu mějte aktuálně státem nařízené ochranné pomůcky a používejte desinfekci
3. pokud se necítíte dobře zůstaňte doma