Tesco: Vy rozhodujete, my pomáháme

posted in: Aktuality | 0

Povedlo se nám probojovat se do hlasování v obchodních domech Tesco s naším projektem Oáza klidu a pohody nejen pro velkoosecké jogíny. Prosíme Vás tímto o podporu 🙂 Proč bychom to měli dělat, možná se teď ptáte? O co tady vlastně jde? Tak čtěte dále, kde Vám o našem projektu povíme víc:

Cílem projektu je vytvoření příjemného místa pro cvičení a relaxaci. Místa, které by bylo oázou klidu a pohody, kde by se dospělí i děti mohli učit radosti z pohybu poklidnou formou, dokázali se odprostit od stresu a soutěžení. Místo by mělo působit příjemným dojmem, nemělo by zde docházet k vyrušování z vnější. K dispozici máme gymnastický sál sokolovny ve Velkém Oseku, který je potřeba přizpůsobit, upravit a vybavit. Chceme vytvořit místo, kde bude každému dobře.

Vytvořením příjemného prostředí chceme podpořit nesoutěživé druhy cvičení, v nichž se uplatňují děti v
kolektivu znevýhodněné (např. pomalejší, slabší, méně obratné), které soutěživé sporty nebaví. Jedná se
také o prostor pro dospělé a seniory, kde se mohou sejít, zacvičit si a odpočinout si. Chceme zde budovat
radost z pohybu a umění relaxace, zlepšovat soustředění a naučit všechny věkové kategorie zpomalit.
Zároveň bychom chtěli realizaci spojit s akcí Graffiti pro děti 3 (výtvarný den).

Chcete ještě více informací? Chcete náš projekt podpořit i jinak? Obraťte se na vedoucí našeho oddílu jógy Michaelu Kratochvílovou, která má tento projekt pod palcem 🙂

Za každý hlas děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *