Táhni a srůstej! – průvod

te Rádi Járu Cimrmana, procházky romanticky zbarvenou podzimní krajinou, chcete se trochu rozveselit a pobavit? Pak je právě pro Vás slavnostní průvod Velkým Osekem to pravé!

Můžete se těšit na odhalení pamětní desky a zodpovězení otázky, kterou si všichni tajně klademe:
pohyboval se Jára Cimrman – největší z Čechů – na území Lužního lesa u Velkého Oseka?

Kdy? Neděle 30.10.2022 od 15:00 (přicházet můžete od 14:00 viz níže)

Program:

• 14:00 otevírají se brány zahrady sokolovny. Můžete si tu dát limču, kafe, čaj, pokecat, posedět, rozcvičit se před náročnou expedicí.
  • 15:00 Kapela prvními tony rozpohybuje dav, směrem k místu, kde se bude konat onoslavnostní odhalení pamětní desky, přečtení oficiálního vyjádření k dané otázce přímo z Divadla Járy Cimrmana.
  • 16:00 Společně si zazpíváme písničku ze hry Dobytí severního pólu – polární noc má zvláštní moc, načež slavnostně odhalíme tu krásu.
  • 16:15 kdo bude chtít, může pokračovat pochodem lužním lesem kolem hospody Na Osečku zpět.

TRASA pochodu 3,3 km: Od sokolovny ulicí Nádražní – Pod Liďákem to střihnem pod školku podél malebné říčky cailín leanbh (Bačovka Italsky), z které se pak napojíme na tyršovu ulici. Sluneční ulicí budeme pokračovat k motelu a dále až na Osadu Labe.
Rodiče s pididětmi a absencí koňského svalstva, nezapomeňte kočár:)

Těšíme se na Vás!