Sokolské novinky

OTEVŘENÁ SOKOLOVNA Připravili jsme si pro všechny rodiče malých dětí skvělou novinku – otevřenou sokolovnu, tedy možnost navštívit v dopoledních hodinách sokolovnu a užít si na hale volnou zábavu s opičí dráhou. Více informací najdete zde: https://sokolvelkyosek.cz/otevrena-sokolovna/. Aktuálně otvíráme sokolovnu každý čtvrtek od 9 do 11 hodin.

REKONSTRUKCE POKRAČUJE Po odpočinku, kdy jsme se věnovali hlavně oddílům a činnosti pro děti, jsme se vrátili také k naší rekonstrukci. Opět se začínají konat víkendové brigády (př. sobotní dopoledne, tedy nebojte nejde o zabitý víkend), tentokráte se díky funkční hale jedná o brigády se zajištěným hlídáním dětí 🙂 Ideální pro všechny šikovné tatínky, kteří můžou udělat radost maminkám a vzít děti s sebou. Ale samozřejmě jsou i maminky vítány! Práce se najde pro každého. Stačí sledovat naše FB stránky a kalendář akcí, plánované brigády tam budeme zveřejňovat. Děkujeme všem, kteří mají zájem se na rekonstrukci podílet!

To je pro tentokrát vše, ale doporučujeme sledovat náš facebook, protože další novinky se pro Vás chystají 🙂