Noc sokoloven ve Velkém Oseku

V sobotu 28.9.2019 se pod záštitou celorepublikové Noci sokoloven otevřela veřejnosti i naše sokolovna ve Velkém Oseku.

Program byl situován hlavně na zahradu sokolovny, kde si návštěvníci mohli vyzkoušet baseballové odpaly na nafukovacím trenažéru (Baseball roadshow), vyzkoušet si šerm či si zahrát nějakou z deskových her. Že Vám tento výpis činností připadá známý? Možná se Vám vybavil seznam oddílů otevíraných v tomto školním roce, protože i tyto činnosti jsou jeho součástí.

Tím se dostáváme také k další náplni Noci sokoloven – byli zde přítomni vedoucí oddílů ochotni odpovědět na všechny zvídavé otázky týkající se právě jejich oddílů. Ještě než začala ta pravá pohodová volná zábava v sokolské klubovně, mohli se návštěvníci vydat na dobrodružnou prohlídku sokolovny s výkladem.

Při prohlídce jsme seznámili všechny dobrodruhy s aktuálním stavem sokolovny a s projektem rekonstrukce, který již odstartoval, díky grantu z programu TPCA pro Kolínsko a peněz od Obce Velký Osek. Po zdolání všech překážek jsme si všichni vychutnali pohled na oslnivou fireshow v podání Tomáše Jajčíka, který pak s dětmi plynule navázal na spontánní workshop se světelnými meči, za jejichž zapůjčení děkujeme CHLADNEZBRANE.eu

Byl to velmi příjemný večer a děkujeme touto cestou všem, kteří se na něm podíleli a také všem, kteří k nám zavítali. Nyní již dveře sokolovny zůstanou vzhledem k probíhajícím pracem raději zavřené, kromě akcí v sokolském klubu, čeká nás ještě poetické prorokovani a pak již hlavně práce a zase práce 🙂 sledujte nás web či Facebook a o všem se dozvíte.

FOTOGALERII NALEZNETE ZDE: