Co chystáme na nový školní rok?

Protože se blíží prázdniny, kdy budeme mít všichni myšlenky někde jinde, chceme Vám alespoň přiblížit, na co se můžete od září těšit.

Nadále budou pokračovat zavedené oddíly – sportovní všestrannost ve škole, v sokolovně skotačivé cvíčo, baseball (nově již od 6ti let) a šerm. Pro maminky s dětmi budeme pokračovat také s otevřenou sokolovnou (její provoz pokračuje i o prázdninách, sledujte náš facebook pro aktuální informace).

Chystáme také novinky. Mezi ně patří – jóga pro dospělé (a snad i pro děti, uvidíme), pro děti zumba a snažíme se zajistit také tanečky pro děti.

Z chystaných akcí Vám toho zatím moc neprozradíme, ale doporučujeme si zapsat hned první sobotu 3.9.2022. Bude se totiž konat již tradiční rytířský den, který bude letos ještě větší a lepší než ty předchozí.

Rozhodně je na co se těšit 🙂 Přejeme krásné léto a těšíme se v září na viděnou!