Rekonstrukce podia a doplnění vybavení pro malé děti

Pokaždé si zkoušíme dát od rekonstrukce pauzu, ale bohužel… Asi dokud sokolovna nebude jak nová, tak nebudeme mít chvíli klidu. Jelikož se našemu dotačnímu křídlu zase povedly psí kusy, letošní začátek roku byl docela náročný.

Nejdříve jsme se jali využít kombinaci dotací – od obce Velký Osek, Národní sportovní agentury a MAS Mezilesí – do kterých jsme přidali dobrovolnickou práci a vzniklo krásně zrekonstruované podium se špičkovým pojezdem na oponu, skvělým osvětlením pro sportovní činnost i kulturní akce. Celé podium je nyní krásné a nové – došlo ke stavebním úpravám, zavedli jsme nové rozvody, topení, osvětlení. Podlahu jsme nechali pokrýt příjemným kobercem a severní zeď vybavili velkoplošným zrcadlem. Prostor doplňuje také ozvučení vhodné i pro kulturní akce a kvalitní osvětlení, včetně barevných světel

Projekt, díky kterému máme nový sedací nábytek pro děti, kvalitní osvětlení, krásnou oponu, přebalovací pult pro mimina a velký venkovní stan byl uskutečněn v rámci spolupráce s MAS Mezilesí, z.s. a v souladu se Strategií komunitně vedeného místního rozvoje. Vzhledem k tomu, že se zaměřujeme na rozvoj komunitního života, dochází k nám spousta maminek, tatínků, babiček, děděčků.. Setkávají se tady i s dětmi všeho věku od miminek až po školáky. Pro jejich pohodlí bylo nutné pořídit kvalitní přebalovací pult, kde je možné vyřešit všechny malé i velké plenkové pohromy. Nově jej tedy naleznete v umývárce, kde je také sprcha pro případ, že bude pohroma opravdu veliká. Další novinkou je dětský nábytek – kvalitní dřevěné stoly a židličky pro malé děti cca do 6ti let, díky kterým mohou i ti nejmenší bezpečně kreslit, tvořit a rozvíjet svou kreativitu. A když přijde čas hladu, máme k dispozici i igelitové ubrusy, abychom stolky proměnili ve svačinovou základnu :-).

Pro venkovní akce jsme nově pořídili pevný sokolský stan, abyste si i v tom největším parnu mohli užít trochu stínu. Budete ho moct potkávat na sokolské zahradě i všech akcích, kde se objevíme 🙂

Za všechny dotace a projekty, které nám pomáhají rozvíjet sokolské zázemí jsme moc vděční. Děkujeme za podporu!