Loučení s prázdninami, které jsme pořádali v sobotu 31.08.2019 se velmi vydařilo. Děkuji všem, kteří se přišli podívat a viděli jen to dobré i přes pár nedostatků (kdyby to bylo dokonalé nemáme na čem příští rok zapracovat:)).

Doufám, že se dětem atrakce líbily, mohly se buď zúčastnit soutěže se stanovišti, kde musely splnit několik úkolů, Veruš KarbanováAdélka Koutová a Radim Liška podrobovaly pážata tvrdému rytířskému výcviku, zatímco Zdenda Hubst je procvičil ve šplhání na nové sokolské horolezecké stěně. Ondřej Kurka, mystický to kejklíř se je pokusil zmást ve hře „kde je kulička“ (dorazily opravdu bystré děti a nedaly Ondrovi šanci). Speciální úkol byl odchytnutí Jiří Mlýnek a pohladit jeho 2 metrovou Kleopatru. Jirka Sicha ve své blyštivé zbroji zlepšil dětem jejich mušku při lukostřelbě. Na posledním stanovišti Ann MartinkovaMartina Dohnalová pokračovali v sokolské tapiserii, velkolepé sokolské tapiserii, v které kdysi v dávných dobách před půl rokem vznikl #sokolol

Středověké beaty nám tam našteloval Jiří Dohnal, který lítal provozně kde bylo třeba a do toho se ještě rozdvojil na bar, aby Vám mohl s šikovným Adamem načepovat vynikající Koli Bezinkovou a tatínkům jednu orosenou zrzku z Poděbradský Pivovar.
(sponzorům děkujeme!)

Nesmíme ani zapomenout na tandem Radka Fischová a Petra Rypková, holky nám vymalovaly snad všechny děti co dorazily 🙂

Bára Podvalová Poláková se postarala o zábavu pro nejmenší.

Mimo řízenou zábavu tu byl skákací hrad, trampolína, výstava drahého dovozového zboží od CHLADNEZBRANE.eu

Skvělou rytířskou show zajistili Helios Argenteus, krom toho byli skvělými pomocníky.
Stany a pivní sety jsme zapůjčili od Obec Velký Osek a skákací hrad od spolku Naděje.

Všem, kteří se na akci podíleli, ať větším či menším dílem chci velice poděkovat (doufám, že jsem na nikoho nezapomněl), kdyby nám chyběla jen jedna ručička, která byla navíc, nepovedlo by se to v takovém rozměru:)
A jsem rád, že Vás nadchla myšlenka T.J. Sokol Velký Osek a jste natolik skromní, že při díku mě odbýváte, že jednou přece stačí. Nestačí, Lidí co dělají něco pro děti, dobrou věc a vyšší dobro, za dobrý pocit ve své skromnosti je v této době sakra málo, ale odpovídá to sokolskému „ni zisk, ni slávu“

Takže sokolíci&návštěvníci Zdar, Nazdar:)

(třeba na příští akci 28.09.19 Noc sokoloven, nebo na Poetické prorokování vol. 2 – autorské čtení a koncert)