Pro aktuální informace sledujte Facebook skupinu – Jóga Velký Osek

Jóga, Yoga – pomáhá navozovat rovnováhu a harmonii, učí nás relaxaci a zmírňuje psychické problémy (např. úzkost) či příznivě ovlivňuje nespavost. Kladné působení na fyzické tělo je také nepopiratelné ať už se jedná o protažení či posílení svalstva, protažení páteře i vnitřních orgánů, ale také posílení imunity a zlepšení vnímání vlastního těla a jeho projevů. Jógová cvičení jsou navíc nenáročná na pomůcky i prostory, potřebujeme pouze příjemné místo a pohodlnou cvičební podložku.

Hodiny jógy jsou určené pro dospělé začátečníky. Zaměříme se na řadu průpravných cvičení a ásany spíše jednoduššího charakteru. Vzhledem k různé zdatnosti a zdravotním specifikům cvičenců se snažíme nabízet také alternativní provedení cviků. Cílem hodiny je naučit se vnímat svůj dech, protáhnout celé tělo, zpevnit svalstvo a zařazeny jsou také rovnovážné cviky pro zlepšení stability a koncentrace.

Kdy cvičíme? A: Pondělí 17:45-18:45 (na hale)
B: Čtvrtek 17:30-18:30 (v gymu)
(hodiny jsou nezávislé na sobě, přihlašujete se pouze na jeden den)
Kde cvičíme? Sokolovna Velký Osek (Nádražní 81) – A: hala / B: gymnastický sál
Co s sebou? pohodlné oblečení, pokud máte svou oblíbenou podložku klidně si ji přineste
Příspěvek za pololetí: 1600,- Kč / pololetí (takto máte 100% rezervované místo každý týden), případně jednotlivě 120,- Kč /hod (bez rezervace místa, tedy může se stát, že přijdete a bude plno)

Platby oddílového příspěvku lze provádět na účet 2101677001 / 2010 (FIO banka), do poznámky uveďte své jméno a název oddílu. Více informací najdete na stránce Platby oddílů.

Vedoucí oddílu: Michaela Kratochvílová +420774344376

V případě dotazů se na nás můžete obrátit na telefonu či přes Facebook – skupina Jóga Velký Osek