Velkoosecká debordelizace za námi!

posted in: Aktuality | 0

Velkoosecká debordelizace dopadla nad očekávání úspěšně 🙂

Na konci dne, po důkladné sprše sokolíci usedli k večeři s úsměvem. Promočení, zmrzlí, unavení od těžké práce, kterou mají za sebou, ale i tak s úsměvem, hřál je totiž dobrý pocit :). Nedělní úklid obce byl velmi náročný. Hustý déšť, který nás všechny vítal hned po probuzení, nevypadal vůbec pozitivně.
Akce ale zrušená nebyla, Sokolové přeci nejsou z cukru. Stejného názoru byli i všichni dobrovolníci, kteří přišli pomoct vyčistit naši malebnou obec od bordelu. Maminy s dětmi, mladí, staří, sbírali všichni 🙂 Připravený kontejner byl kolem třetí odpoledne skoro naplněný.

Za T.J. Sokol Velký Osek bychom rádi poděkovali všem, kteří i přes nepřízeň počasí dorazili a udělali dobrou věc pro sebe i pro všechny, kdo ve Velkém Oseku bydlí.

Dále bychom poprosili ty, kterým záleží na vzhledu ulic naší obce, aby se přidali do skupiny Velký Osek DEBORDELIZACE, kde se můžou seznámit s ostatními a plánovat menší úklidy.

Děkujeme sponzorům akce Obec Velký Osek & AIS Automotive Interieor Systeme s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *