DIVADLO: Jak Čutný potkal Brumlu (pro 3-12 let)

posted in: Aktuality | 0

Tentokrát si pro Vás holky z Divadla pod kloboukem připravily Malý příbeh o vzniku velkého kamarádství. O tom, jak se mohou mít dva rádi, i když je každý jiný. A také o tom, že to nejdůležitější není vidět navenek, ale často bývá skryto uvnitř

hlavní vstup otevřeme v 15:30 a možnost zakoupení lístků bude i na místě (pokud se nenaplní kapacita předprodejem).

Není třeba dresscode jako v divadle, přeci jen jsou akce v sokolovně v začátku, takže klidně neformálně.

Prvně to byl trošku Punk, takže
1. z haly zmizíme molitanové sestavy
2. Rodiče prosím řešte si svoje děti a nenechávejte je tam bezprizorně poletovat – Vaše dítě, Vaše zodpovědnost
3. prcek, kterej přeleze dělící čáru mezi publikem a herci bude Exportován Drábem do zadních řad:)
Chápeme, že některá děcka jsou ještě malá, ale 80% teletin jste schopní eliminovat jako rodiče:)

„Jsme dva kamarádi, co se spolu nenuděj. A že se máme rádi tak nás srdce nestuděj!:)“

vstupné
80,-

Je to DIVADLO, ne skotačivé cvičení takže prosím dbejte, aby Vaše děcka nekazila představení jak ostatním, tak hercům. Nechceme 100% ticho, ale pobíhat, žvatlat nahlas či dokonce nabíhat do scény byste je v divadle také nenechali, tak si prosím každý hlídejte své dítě:) Snažíte se, ale fakt je to nebaví a Vás taky ne? Zkuste hřiště na dvoře, po chvilce se vyskáče a třeba už to bude cajk.
Chcete si pokecat s kámoškou? Super, zkuste kavárnu nebo to vydržte nakonec. Divadélko nebude ozvučené a holky musí uřvat sál samy, jestli máte něco nutného, co si potřebujete sdělit, zkuste znakovku a nebo aspoň zalezte do chodby či přísálí:)

Předprodej akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *