cvičení pro děti od miminek po školáky s rodiči i prarodiči

Doprovod – ať už rodič, prarodič či jiná odpovědná osoba – cvičí s námi,
pojďme si užít společné a zábavné chvilky se svými dětmi v jiném prostředí 🙂

• všestranný pohybový rozvoj – zpočátku cvičí s dětmi maminka nebo tatínek dle ukázky lektorky, později zvládají děti cviky samy. Zaměřujeme se na všestranný pohybový rozvoj, gymnastickou průpravu, cviky pro správné držení těla, rozvoj koordinace a balance
  • rozmanité pomůcky – motivují děti k pohybu, rozvíjejí jemnou motoriku, vnímání barev a tvarů…
  • spontánní pohyb – v každé hodině připravíme dětem pestrou překážkovou dráhu, kterou s nadšením zdolávají a rozvíjejí své aktuální dovednosti.
  • rozvoj řeči, vnímání rytmu – cvičení doprovází básničky a písničky. Děti si jich mnoho zapamatují a cvičení v jejich rytmu je baví.
  • citlivý přístup a bezpečí – vždy vybíráme takové činnosti, které děti zvládnou, aby měly pocit úspěchu.

KDY CVÍČÍME?

• pondělí 10:00-11:00 MIMI skotačivé cvíčo (1-3 roky) vede Marťa Vančová
  • pondělí 18:00-19:00Prarodiče, rodiče a dětičky (5-8let) vede Miroslava Rovná&mamka
  • úterý 9:00-10:00 MIMI skotačivé cvíčo (1-3 roky) vede Barbora Suchá
  • úterý 10:00-11:00SUPERMIMI cvíčo (3 měsíce – 1 rok) vede Lucie Drahokoupilová
  • úterý 16:00-17:00Skotačivé cvíčo (3-6let) vede Bára Poláková
  • úterý 17:00-18:00Skotačivé cvíčo (3-6let) vede Michaela Kratochvílová
  • středa 17:00-18:00 – Skotačivé cvíčo (3-6let) vede Káťa Hovorková
  • čtvrtek 17:00-18:00 – Skotačivé cvíčo (3-6 let) vede Káťa Pikolová

NA HODINU JE NUTNÉ SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT.
PŘIHLAŠOVÁNÍ JE MOŽNÉ PROSTŘEDNICTVÍM FACEBOOKOVÉ SKUPINY.

Kde trénujeme? na sokolské zahradě či uvnitř v sokolovně (dle počasí) adresa Nádražní 81, Velký Osek
Co s sebou? sportovní obuv (v případě nepříznivého počasí vhodnou do tělocvičny), sportovní oblečení (tepláky, tričko), doporučujeme přibalit pití

Příspěvek za 1 hod: 40 Kč / dítě, v případě dvou a více sourozenců 30 Kč / dítě
PLATBA JE REALIZOVÁNA PROSTŘEDNICTVÍM PERMANENTEK, nelze platit jednotlivé hodiny (na první hodině zakoupíte permanentku a budeme Vám odškrtávat odchozené hodiny, platnost permanentky je 1 pololetí)
1x za rok se platí také Sokolský členský příspěvek za dítě 200 Kč/rok (více na stránce PRO ČLENY)

UPOZORNĚNÍ: Za děti zodpovídají rodiče (příp. dospělé osoby s nimiž na cvičení dorazily). Některé prostory sokolovny jsou stále v rekonstrukci, dbejte proto na bezpečí své i svých dětí. Přítomností na cvičení rodiče potvrzují, že se seznámili s aktuálními nařízeními ministerstva zdravotnictví ČR a jejich přítomnost a přítomnost jejich dětí je v souladu s nimi. Prosíme, dbejte na to, aby Vaše děti chodily na cvíčo v dobrém zdravotním stavu, mají-li děti příznaky nemoci (ať už respiračního onemocnění nebo třeba bolení bříška) nechte je raději doma.

Hlavní vedoucí:

777 972 917 Bára Poláková