Začínáme 12.9.2022 (pondělní lekce) / 15.9.2022 (čtvrteční lekce)

Jóga, Yoga – pomáhá navozovat rovnováhu a harmonii, učí nás relaxaci a zmírňuje psychické problémy (např. úzkost) či příznivě ovlivňuje nespavost. Kladné působení na fyzické tělo je také nepopiratelné ať už se jedná o protažení či posílení svalstva, protažení páteře i vnitřních orgánů, ale také posílení imunity a zlepšení vnímání vlastního těla a jeho projevů. Jógová cvičení jsou navíc nenáročná na pomůcky i prostory, potřebujeme pouze příjemné místo a pohodlnou cvičební podložku.

Hodiny jógy jsou určené pro dospělé začátečníky. Zaměříme se na řadu průpravných cvičení a ásany spíše jednoduššího charakteru. Vzhledem k různé zdatnosti a zdravotním specifikům cvičenců se snažíme nabízet také alternativní provedení cviků. Cílem hodiny je naučit se vnímat svůj dech, protáhnout celé tělo, zpevnit svalstvo a zařazeny jsou také rovnovážné cviky pro zlepšení stability a koncentrace.

Kdy cvičíme? Pondělí 18:00-19:00 a čtvrtek 18:00-19:00 (nezávislé na sobě, přihlašujete se pouze na jeden den)
Kde cvičíme? Sokolovna Velký Osek (Nádražní 81) – gymnastický sál
Co s sebou? pohodlné oblečení, pití, pokud máte svou oblíbenou podložku klidně si ji přineste, pokud ne, nevadí máme je k zapůjčení
Příspěvek za pololetí: 1600,- Kč / pololetí (takto máte 100% rezervované místo každý týden), případně jednotlivě 120,- Kč /hod (bez rezervace místa, tedy může se stát, že přijdete a bude plno)