Trénovat začínáme od 13.9.2021

Přidejte se k nám! Nábory probíhají celoročně. V zimě jsme v sokolovně a od jara do podzimu nás najdeš na plácku za fotbalovým hřištěm Velký Osek.

Hledáme nové spoluhráče a spoluhráčky – kluky a holky s chutí si zablbnout nejen na hřišti.

Baseball je velmi populární sport, jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života.

Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci. Trénujeme děti od 7 let. Dbáme na celkový sportovní i osobní rozvoj mladých hráčů.

Na co se můžeš těšit
– tréninky pod vedením zkušených trenérů v kategoriích přípravka (U6 – U10), U11,
– oblastní a celostátní baseballové soutěže
– turnaje,
– zimní halové turnaje

Věkové rozmezí: 7-11 let
Kdy trénujeme? Pondělí 17:00-18:00 a čtvrtek 18:00-19:00
Kde trénujeme? Sokolovna Velký Osek (Nádražní 81), v teplém počasí na plácku za fotbalovým hřištěm (ul. Prokopa Holého)
Co s sebou? boty do tělocvičny, sportovní oblečení (tepláky, tričko)
Příspěvek za pololetí: 500,- Kč

Vedoucí oddílu

Petra Rypková, tel. 776 795 719
email: rypka@seznam.cz

FB týmu: Baryba Baseball
Web týmu: https://barybabaseball2.webnode.cz

Co je to baseball?

Týmový pálkovací sport pro holky i kluky.
Naučíš se zde chytat, házet, běhat a praštit do míčku v tu pravou chvíli.

1.5.2019 – Baseballový turnaj U7 ve Velkém Oseku