V současné době držíme pod sokolskými křídly tyto oddíly, pro více informací klikněte na název oddílu.
Na rozšíření nabídky činností pracujeme. Pokud máte chuť pracovat (nejen) s dětmi, ozvěte se.

Sportovní oddíly

MIMINKA – od 4 měsíců do 1 roku – pro nejmenší miminka a maminky

MALÉ DĚTI – 1-3 roky s rodiči

  • Skotačivé cvičení 1-2 a 2-4 roky
  • ŠKOLKOVÉ DĚTI – 3-6 let

    ŠKOLNÍ DĚTI – 6-10 let

    MLÁDEŽ 10+

    DOSPĚLÍ 18+

    Společenské oddíly

    • Malý turista – výlety pro rodiče s dětmi
    • Deskohraní
    • CVOG – oddíl společenských her (aktuálně oddíl rekonstrukce)

    Rozvrh cvičení v sokolovně – sportovní hala 2022/2023

    PONDĚLÍÚTERÝSTŘEDAČTVRTEKPÁTEK
    9:00 – 10:00 Skotačivé cvíčo 1-2 r (LK) 9:00 – 11:00 Otevřená sokolovna (Míša D.) 9:00 – 10:00 Skotačivé cvíčo 1-2 r (ŠL) 9:00 – 11:00 Otevřená sokolovna (Míša D.)
    10:00 – 11:00 Skotačivé cvíčo 2-4r (LK)
    10:00 – 11:00 Skotačivé cvíčo 2-3 r (ŠL)
    16:00 – 17:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Bára P.)
    17:00 – 18:00 Baryba Baseball U6 (Petra R.) 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Mirka R.)
    17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Lenka S.) – plno17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa P.)
    18:00 – 19:00 Baryba Baseball (Petra R.) 18:00 – 21:00 Stolní tenis (Luboš Č.) 18:00 – 19:00 Šerm (Jirka S.) 18:00 – 19:00 Baryba Baseball (Petra R.) 18:00 – 21:00 Stolní tenis (Luboš Č.)
    19:00 – 21:00 Stolní tenis (Luboš Č.)
    Cvičení se koná v prostorách sokolovny Velký Osek – Nádražní 81.

    Rozvrh cvičení v sokolovně – gymnastický sál 2022/2023

    PONDĚLÍÚTERÝSTŘEDAČTVRTEKPÁTEK
    8:30 – 9:30 CVITAL (Verča G.)
    10:00 – 11:00 Skotačivé cvíčo SUPER MIMI (HM/MV)

    16:00 – 16:40 Zumba pro děti 3-5let (Ála P.) -plno
    17:00 – 18:00 Jóga pro děti (Káťa P./Míša K.)
    16:40 – 17:20 Zumba pro děti 5-7let (Ála P.) – plno(17:00 – 18:00 Jóga pro děti ZATÍM NEOTEVŘENO)
    18:00 – 19:00 Jóga pro dospělé (Káťa P.) – plno17:20 – 18:00 Zumba pro děti 7-10let (Ála P.) – plno18:00 – 19:00 Jóga pro dospělé (Míša K.)plno
    19:00 – 20:30 Cross box (David Hanuš) – plno
    Cvičení se koná v prostorách sokolovny Velký Osek – Nádražní 81.

    Rozvrh cvičení ve školní tělocvičně 2022/2023

    PONDĚLÍÚTERÝSTŘEDAČTVRTEKPÁTEK
    12.30 – 13.30 Sokolská všestrannost spojená s gymnastikou pro 1. – 4. třídu (Marcela M.)

    13.30 – 14.30 Sokolská všestrannost spojená s gymnastikou pro 5. – 9. třídu (Marcela M.)
    15.30 – 16.30 Sokolská všestrannost (Marcela M.)15.30 – 16.30 Sokolská všestrannost (Marcela M.)


    Cvičení se koná v prostorách Masarykovy základní školy Velký Osek – Vrchlického 236.