Leden 2022

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
  • 10:00 - 11:00 MIMI skotačivé cvíčo (1-3 roky) (Marťa V.)
  • 17:00-18:00 Baryba Baseball (Petra R.)
  • 18:00 – 19:00 Skotačivé cvíčo 5-8let (Mirka & mamka)
4
  • 9:00 – 10:00 Skotačivé cvíčo MIMI (Bára S.)
  • 10:00 – 11:00 Skotačivé cvíčo SUPERMIMI (Lucka K.)
  • 16:00 – 17:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Bára P.)
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Míša K.)
  • Skoky fotbálek pinces
5
  • 8:30 – 9:30 CVITAL (Verča G.)
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa H.
  • 18:00 – 19:00 Šerm (Jirka S.)
  • Stolni tennis garda
6
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa P.)
  • 18:00 – 19:00 Baryba Baseball (Petra R.)
7
8
  • Obec pronájem sokolovny
9
10
  • 10:00 - 11:00 MIMI skotačivé cvíčo (1-3 roky) (Marťa V.)
  • 17:00-18:00 Baryba Baseball (Petra R.)
  • 18:00 – 19:00 Skotačivé cvíčo 5-8let (Mirka & mamka)
11
  • 9:00 – 10:00 Skotačivé cvíčo MIMI (Bára S.)
  • 10:00 – 11:00 Skotačivé cvíčo SUPERMIMI (Lucka K.)
  • 16:00 – 17:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Bára P.)
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Míša K.)
  • Skoky fotbálek pinces
12
  • 8:30 – 9:30 CVITAL (Verča G.)
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa H.
  • 18:00 – 19:00 Šerm (Jirka S.)
  • Stolni tennis garda
13
  • Sokolovna pro Maminy s detma
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa P.)
  • 18:00 – 19:00 Baryba Baseball (Petra R.)
14
15
  • pronajem klub Filip Belinger
16
17
  • 10:00 - 11:00 MIMI skotačivé cvíčo (1-3 roky) (Marťa V.)
  • 17:00-18:00 Baryba Baseball (Petra R.)
  • 18:00 – 19:00 Skotačivé cvíčo 5-8let (Mirka & mamka)
18
  • 9:00 – 10:00 Skotačivé cvíčo MIMI (Bára S.)
  • 10:00 – 11:00 Skotačivé cvíčo SUPERMIMI (Lucka K.)
  • 16:00 – 17:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Bára P.)
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Míša K.)
  • Skoky fotbálek pinces
19
  • 8:30 – 9:30 CVITAL (Verča G.)
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa H.
  • 18:00 – 19:00 Šerm (Jirka S.)
  • Stolni tennis garda
20
  • Sokolovna pro Maminy s detma
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa P.)
  • 18:00 – 19:00 Baryba Baseball (Petra R.)
21
22
  • Pronájem klubu Benešova třídní sraz
23
24
  • 10:00 - 11:00 MIMI skotačivé cvíčo (1-3 roky) (Marťa V.)
  • 17:00-18:00 Baryba Baseball (Petra R.)
  • 18:00 – 19:00 Skotačivé cvíčo 5-8let (Mirka & mamka)
25
  • 9:00 – 10:00 Skotačivé cvíčo MIMI (Bára S.)
  • 10:00 – 11:00 Skotačivé cvíčo SUPERMIMI (Lucka K.)
  • 16:00 – 17:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Bára P.)
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Míša K.)
  • Skoky fotbálek pinces
26
  • 8:30 – 9:30 CVITAL (Verča G.)
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa H.
  • 18:00 – 19:00 Šerm (Jirka S.)
  • Stolni tennis garda
27
  • Sokolovna pro Maminy s detma
  • 17:00 – 18:00 Skotačivé cvíčo 3-6let (Káťa P.)
  • 18:00 – 19:00 Baryba Baseball (Petra R.)
28
29
  • pronajem klub Lisak
  • Hala očkování obec velký osek
30
31
  • 10:00 - 11:00 MIMI skotačivé cvíčo (1-3 roky) (Marťa V.)
  • 17:00-18:00 Baryba Baseball (Petra R.)
  • 18:00 – 19:00 Skotačivé cvíčo 5-8let (Mirka & mamka)